SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Teskedar 6903296
nr 690 3296
Teskedar
8 st, silver. udda, 1800-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 april 2011
kl 18:07:11
300 kr
400 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.